
Велосипед 27,5" Marin Stinson 1 рама - L 2025 Gloss Blue/Orange/Charcoal/Red
20 580 ₴
- В наявності
- Код: SKE-50-20
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marin Stinson — це переосмислена класика комфортних міських велосипедів, які понад 100 років колесять європейськими вуличками. Під час проєктування цієї лінійки велосипедів інженери використовували матеріали, стандарти та тренди сучасного велобудівельності. Також застосовувалися, незамінне в XXI столітті, комп'ютерне моделювання для створення найпрактичнішої геометрії велосипеда, що ідеально балансує між розслабленою посадкою й впевненим контролем над керуванням.
Колісна база досить велика, а кут кермової труби такий самий, як у гірських байків. Це робить велосипед стійким і передбачуваним на віражах, а на прямих ділянках він і зовсім їде, немов рейками. Посадка в сідлі пряма і, крім надзвичайного комфорту під час їзди, це дає ще й чудовий огляд, чим не можуть похвалитися суто спортивні моделі. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед.
Найголовніше в конструкції цієї моделі — це сильно завалена назад підсідельна труба. Отже, сідло встановлюється нижче від землі, і водночас зміщується назад щодо кареткового вузла. Завдяки такому технічному рішенню велосипедист може поставити ногу на землю, не сльозаючи із сідла, водночас відстань між педалями та сідлом не змінюється. Та й крутити педалі в такому положенні набагато зручніше та приємніше.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію 6061 Series 1, виделка з хромо-молібденового сплаву сталі
Розслаблена посадка з можливістю поставити ногу на землю, не злазка із сідла
Велосипед стійкий і передбачуваний під час їзди
Рама та вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
За безпечну зупинку відповідають дискові гальма, які безвідмовно працюють у будь-яку погоду
Трансмісія на 7 швидкостей добре підходить для прогулянки містом і парками, або для неспішної щоденної їзди в справах
Покришки мають захист від проколів, універсальний малюнок протектора та велику ширину, що поглинає дрібну тряску
Колісна база досить велика, а кут кермової труби такий самий, як у гірських байків. Це робить велосипед стійким і передбачуваним на віражах, а на прямих ділянках він і зовсім їде, немов рейками. Посадка в сідлі пряма і, крім надзвичайного комфорту під час їзди, це дає ще й чудовий огляд, чим не можуть похвалитися суто спортивні моделі. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед.
Найголовніше в конструкції цієї моделі — це сильно завалена назад підсідельна труба. Отже, сідло встановлюється нижче від землі, і водночас зміщується назад щодо кареткового вузла. Завдяки такому технічному рішенню велосипедист може поставити ногу на землю, не сльозаючи із сідла, водночас відстань між педалями та сідлом не змінюється. Та й крутити педалі в такому положенні набагато зручніше та приємніше.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію 6061 Series 1, виделка з хромо-молібденового сплаву сталі
Розслаблена посадка з можливістю поставити ногу на землю, не злазка із сідла
Велосипед стійкий і передбачуваний під час їзди
Рама та вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо.
За безпечну зупинку відповідають дискові гальма, які безвідмовно працюють у будь-яку погоду
Трансмісія на 7 швидкостей добре підходить для прогулянки містом і парками, або для неспішної щоденної їзди в справах
Покришки мають захист від проколів, універсальний малюнок протектора та велику ширину, що поглинає дрібну тряску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 73762100 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | CrMo Steel, Straight Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin County |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Tourney, 7-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16728884 |
| Касета | Shimano, CSHG200, 7-Speed, 11-32T |
| Категорія велосипеда | Круїзери |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin STINSON |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stinson 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin Stinson 1 рама - L 2025 Gloss Blue/Orange/Charcoal/Red |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 30.9mm |
| Покришки | Vee Tire Co. Speedster, 27.5”x2.35”, Puncture Protection |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Series 1 Comfort, 6061 Aluminum, 27.5” Wheels, Disc Specific, Comfort Control Geometry, Kickstand Mount, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 173-180 см |
| Кермова колонка | FSA, TH No.10P |
| Кермо | Marin Alloy, 60mm Rise, 30˚ Backsweep |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 7-Speed RapidFire |
| Сідло | Marin Comfort |
| Спиці | 14g Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Tektro MDM280 Mechanical Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Shimano w/ Integrated Shifters |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Морська хвиля |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Alloy Crank, Steel 38T Chainring, Ring Guard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 580 ₴
