
Біговел 12" Krook 12 2025 білий
2 100 ₴
- В наявності
- Код: SKE-78-61
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біговел — ідеальний інструмент для того, щоб опанувати балансування на двох колесах і якнайшвидше почати їздити на першому в житті велосипеді!
Особливості:
Алюмінієва рама та вилка
Пластикові монолітні колеса
Пружні покришки з EVA піни
Сідло та грипси з екологічно чистих матеріалів
Особливості:
Алюмінієва рама та вилка
Пластикові монолітні колеса
Пружні покришки з EVA піни
Сідло та грипси з екологічно чистих матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Krook1225 |
| Виробник | Krook |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Алюміній |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Екологічно чисті ручки з TPR |
| Діаметр колеса | 12" |
| Каретка | Каретка |
| Картинки | 16729146,16729147 |
| Категорія велосипеда | Біговел |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Krook |
| Найменування Укр | Біговел 12" Krook 12 2025 білий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Пластик |
| Покришки | Екологічно чисті шини з EVA |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | Алюміній |
| Рост | 80-100 см |
| Кермо | Алюміній |
| Сідло | Екологічно чиста шкіра |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | без гальм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
