
Велосипед 24" Krook 24 2025 сірий
9 660 ₴
- В наявності
- Код: SKE-70-30
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлітковий велосипед з алюмінієвою рамою та комплектуючими початкового рівня. Підійде як тим, хто вже давно навчилася їздити на велосипеді, так і новачкам.
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Krook2425 |
| Виробник | Krook |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Амортизаційна з блокуванням |
| Втулки | Трещітка, під дискові гальма, 32 спиці, |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 24" |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TZ 500 |
| Каретка | промпідшипники |
| Картинки | 16729956,16729957 |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Krook |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Krook 24 2025 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | Алюмінієва, 28.6mm, довжина 300mm |
| Покришки | Wanda 24х2.125" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | Гідроформована алюмінієва рама з внутрішньою проводкою тросів |
| Рост | 130-145 см |
| Кермо | Райзер ⌀31.8mm, ширина 620mm |
| Ручки перемикання | Shimano EF 50 7sp |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Механічні дискові |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 660 ₴
