
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 1 рама - XL 2025 OBS
88 200 ₴
- В наявності
- Код: SKE-11-83
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C15603U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, fender/gear mounts |
| Втулки | (F) Formula cartridge bearing, 12x100mm centerlock / (R) Formula cartridge bearing, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Tubeless valves |
| Задній перемикач | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 16715912,16715913,16715914,16715915,16715916,16715918 |
| Касета | Shimano HG R7100, 11-34, 12-speed |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 1 рама - XL 2025 OBS |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i23 TCS, 28h, tubeless ready |
| Передній перемикач | Shimano GRX 820 |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покришки | WTB Riddler TCS Light, 700x37c, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Topstone, lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, m |
| Рост | 190-203 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Кермо | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки перемикання | Shimano GRX 600, 12-speed |
| Сідло | Fizik Aliante Delta, S-alloy rails |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano GRX 600 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano HG M7100, 12-speed |
| Шатуни | Shimano GRX 600, 46/30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 200 ₴







