
Велосипед 29" Cannondale SCALPEL Carbon 4 рама - S 2025 RRD
169 680 ₴
- В наявності
- Код: SKE-71-99
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C24504U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox SID, 120mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 44mm offset, TwistLoc remote dual lockout |
| Втулки | (F) Shimano TC-500, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT410B, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | RockShox Smooth Silicone |
| Діаметр колеса | 29" |
| Додаткові опції | Cannondale Wheel Sensor |
| Задній амортизатор | RockShox SIDLuxe Select+, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound, 190x45, TwistLoc remote dual lockout |
| Задній перемикач | Shimano Deore 6100 |
| Каретка | Shimano BSA 73mm |
| Касета | Shimano Deore, 10-51, 12-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські, Двохпідвіси |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale Scalpel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Scalpel crb 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale SCALPEL Carbon 4 рама - S 2025 RRD |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Stan's NoTubes Crest S2, 32h, tubeless ready |
| Підвіска | двопідвіс |
| Підсідельний штир | Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125mm (S), 150mm (M-XL) |
| Покришки | (F) Maxxis Rekon Race WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready / (R) Maxxis Aspen WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Scalpel, lightweight carbon construction, 120mm travel, Proportional Response Suspension and Geometry, FlexPivot Chainstay, full internal cable routi |
| Рост | 154-165 см |
| Кермова колонка | Acros ICR |
| Кермо | Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31.8mm, 3° rise, 8° sweep, 760mm |
| Ручки перемикання | Shimano Deore 6100, 12-speed |
| Сідло | Prologo Dimension NDR, STN rails |
| Спиці | DT Swiss Champion |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT501, hydraulic disc, 180/160mm RT10 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano MT501 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Цепь | Shimano Deore, 12-speed |
| Шатуни | Shimano M5121, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 680 ₴
