
Каремат двошаровий SP-Planeta TY-3269 180х60х1см кольори в асортименті
595 ₴
- В наявності
- Код: TY-3269_Красный-черный
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: двошаровий каремат.
Матеріал: етиленвінілацетат.
Розмір: 180х60х1 см.
Щільність: 33 кг/м³.
Колір: в асортименті.
Країна-виробник: Україна.
Призначення: для відпочинку на природі та туристичних походів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Розмір | Україна |
| Тип | Каремати та сидіння |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Червоно-чорний |
| Ширина | 60 см |
| Довжина: | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴
