
Ковдра мультифункціональна 4Monster C-BKC-203 кольори в асортименті
2 295 ₴
- В наявності
- Код: C-BKC-203_Синий
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: туристична ковдра.
Матеріал верху: нейлон.
Утеплювач: мікрофібра, штучний пух.
Розмір: 203x137 см.
Колір: в асортименті.
Призначення: для відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4Monster |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Одеяло: 1шт, Сумка-чехол: 1шт |
| Вага | 660 г |
| Тип | Ковдри туристичні |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Матеріал наповнювача | Качиний пух |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Розмір | Китай |
| Розміри (ДХШ) | 203x137 см |
| Розміри в зібраному вигляді | 18,2х42,6 см |
| Температурний режим | 0...-20°C |
| Тип | Ковдри, рушники, тенти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴
