
Ковдра туристична PUFFY DOWN BLANKET 4Monster C-BKR-178 кольори в асортименті
3 295 ₴
- В наявності
- Код: C-BKR-178_Черный
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал верху: нейлон.
Матеріал підкладки: нейлон.
Наповнювач: качиний пух.
Розмір: 127x178 см.
Розмір у зібраному вигляді: 11,5х30 см.
Вага: 450 г.
Температурний режим: 0-20°C.
Комплектація: ковдра (1 шт), сумка-чохол (1 шт).
Колір: в асортименті.
Призначення: для кемпінгу, туризму та автоподорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Monster |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Одеяло: 1шт, Сумка-чехол: 1шт |
| Вага | 450 г |
| Тип | Ковдри туристичні |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Матеріал наповнювача | Качиний пух |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Розмір | Китай |
| Розміри (ДХШ) | 127x178см |
| Розміри в зібраному вигляді | 11,5х30см |
| Температурний режим | 0...-20°C |
| Тип | Ковдри, рушники, тенти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴
