
Сидушка-каремат з кріпленням MOLLE Champion TY-8946 37х32х3,6см/74х32х1,8см оливковий
645 ₴
- В наявності
- Код: TY-8946_Оливковый
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товщина: 3.6 (1.8+1.8) див
Матеріал верху: оксфорд 900D
Матеріал наповнювача: пінополіетилен
Ширина: 32 см
Довжина: 74 (37+37) см
Розмір у формі сидіння: 37х32х3,6см
Розмір у формі каремату: 74х32х1,8см
Колір: олива
Комплект: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сидіння |
| Матеріал | Нейлон Oxford 900D |
| Матеріал наповнювача | Пенополиэтилен |
| Розмір | Україна |
| Розміри (ДхШхТ) | 37х32х3.6 см/74х32х1.8см |
| Тип | Каремати та сидіння |
| Товщина | 3.6 см |
| Ширина | 32 см |
| Довжина: | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴
