
Ракетка для великого тенісу 27" TELOON NUZ-ADC-27 кольори в асортименті
3 895 ₴
- В наявності
- Код: NUZ-ADC
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: алюміній.
Розмір: 686 мм / 27 in.
Розмір голови: 645 см2 / 100 sq. in.
Струнна формула: 16х19.
Вага ракетки: 295 грамів / 10.4 oz.
Вікова група: для дорослих.
Рівень гри: просунутий.
Колір: в асортименті.
Комплект: ракетка 1 шт, чохол.
Призначення: для гри у великий теніс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teloon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 315 мм |
| У комплекті | Ракетка для великого тенісу: 1 шт., Чохол: 1 шт. |
| Вага | 295 грамів/10.4 oz |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ракетки | 680 мм / 27 in |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Стать | Чоловіча, жіноча |
| Розмір голови | 645 см2/100 sq. in. |
| Струнна формула | 16x19 |
| Струни | Без струн |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Рівень | Професійні |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴
