
Аккумуляторный лобзик Бесщеточный Narva NJS-21 PRO BL с АКБ и зарядным устройством
2 195 ₴
- В наличии
+380 (96) 213-41-82
продавец-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний лобзик Narva NJS-21 PRO BL - це професійний інструмент, створений для майстрів, які цінують точність, високу продуктивність та комфорт у роботі. Завдяки інноваційному безщітковому двигуну та продуманому функціоналу цей лобзик стане незамінним помічником для столярних робіт, будівництва та домашніх проектів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина хода пилки | 19 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Материал подошвы | Сталь |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 195 ₴


