
Електричний нагрівач GRUNHELM GPH 3 (3.3 кВт, 220 В)
2 595 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Стан
Новий
-
Опис Grunhelm GPH 3 Електричний нагрівач
GRUNHELM GPH 3 — надійний апарат високої якості, характеризується швидким нагріванням, низьким рівнем шуму та високим коефіцієнтом корисної дії, наближеної до 100%. Модель чудово проявить себе в різних умовах експлуатації, неважливо буде це кімната в міській квартирі або приміщення з високими стелями (грараж, теплиця, майстерня, станція СТО тощо), нагрівач впорається з поставленим завданням і створить комфортну температуру буквально за кілька хвилин. Модель може працювати у двох режимах обігріву, за потужності 1.5 і 3 кВт, а також у режимі звичайного вентилятора. Зміна температури та перемикання між режимами, відбувається за допомогою спеціальних регуляторів, які розміщені на передній частині корпусу, у діапазоні від 5 до 35 градусів.
Електрообігрівач поміщений у якісний зносостійкий металевий корпус, обладнується потужним вентилятором, якісним нагрівальним елементом із неіржавкої сталі та надійним двигуном, що сприяє довгому терміну експлуатації навіть за самих інтенсивних навантажень. Електричний нагрівач обладнаний кімнатним термостатом, завдання якого контролювати температуру нагрівального елемента та системою захисту від перегрівання. Продуктивність механізму становить практично 100%, що говорить про його мінімальні втрати під час роботи, створюваний повітряний потік не перевищує 510 м3/год. Система термореле не дасть апарату перегрітися, якщо ж цього уникнути не вдасться, автоматично спрацює система захисту та прилад автоматично зупинить свою роботу.
Встановлення обладнання відбувається без використання додаткових пристроїв. Завдяки невеликій вазі та малим розмірам, апарат легко встановлюється й транспортується. Варто зазначити, що GRUNHELM GPH 3 — надійний і практичний нагрівач, оскільки може використовуватися як у домашніх умовах, так і в промислових цілях, а час загального нагрівання залежить тільки від квадратури самого приміщення. Неважливо, де Ви його застосовуватимете, електричний нагрівач GRUNHELM GPH 3 завжди створить теплий мікроклімат і надасть усі умови для легкої роботи!
Сфера застосування:
- Закриті приміщення
- Сільське господарство
- Будівництво
- Станції СТО
- Магазини
- Жильє приміщення, офіси
- Погреб, складські приміщення
- Рекомендуються для малярів, штукатурів, паркетчиків, техніків
Характеристики Grunhelm GPH 3 Електричний нагрівач
| Виробник | Grunhelm |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Електричний |
| Джерело живлення | Мережа |
| Теплова потужність | 1.5 - 3 кВт |
| Продуктивність | 510 м3/год |
| Температура повітря на виході | 5° - 35° |
| Діапазон встановлення температури | 5° - 35° |
| Макс. споживаний струм | 12.6А |
| Теплова ефективність | 95 % |
| Потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Термостат | Да |
| Способ нагрева | Прямий |
| Тип керування | Ручний |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Габарити | 382x325x445 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Комплектація |
- Електричний нагрівач |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 595 ₴
