
Велосипед детский алюминиевый 20" Formula Kid CREAM BH рама-10" фіолетовий 2026
6 123,92 ₴
- В наличии
- Код: OPS-FRK-20-250
+380 (96) 213-41-82
продавец-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велосипед AL 20" Formula Kid CREAM BH рама-10" фіолетовий 2026
- бренд велосипеда:Formula Kid
- вага велосипедиста:35 кг
- вилка:жорстка, Високоміцна сталь, Formula Kid
- винос:Сталь + Алюміній, довжина: 40мм
- гарантія:10 років на раму, 18 місяців на обладнання
- рік:2026
- діаметр колеса:20"
- каретка:Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Xuan KL-16B + 2S
- категорія велосипеду:Дитячі
- кількість швидкостей:1
- матеріал рами:AL
- ободи:20" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT
- педалі:Пластик, YesFree без модели
- покришки:20" x 2.125, . XJ-301
- стать:Жіночий
- зріст велосипедиста:117-132 см
- ростовка рами:рама-10"
- кермо:Високоміцна сталь, L 560 мм, silver, VLT
- ручки керма:Гріпси
- сідло:210*150 мм, CREAM
- країна виробник:Україна
- тип втулки задньої:гальмівна
- тип заднього гальма:Ножне
- тип переднього гальма:Обідне
- тип гальм:комбіновані
- гальма:Алюмiнiй, H- 115мм, POWER
- трансмісія:одношвидкісна
- колір:фіолетовий
- шатуни:Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula Kid |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, Formula Kid |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, GULI . |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SKYS KID Shibo |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колеса | 20 " |
| Дополнительно | крила, підніжка, дзвоник, корзина |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Xuan KL-16B + 2S |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Корзина | 210*180*213 мм, YesFree білий |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Ланцюг | 84 лан., YesFree ., 1 |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | CREAM |
| Ободи | 20" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, YesFree без модели |
| Подножка | центральна, VLT 20" |
| Покришки | 20" x 2.125, . XJ-301 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 250 мм |
| Рост велосипедиста | 117-132 см |
| Ростовка рами | рама- 10 " |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, silver, VLT |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24A |
| Ручки керма | Гріпси |
| Рік | 2026 |
| Пол | Жіночий |
| Сідло | 210*150 мм, CREAM |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Трансмиссия | одношвидкісна |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
Информация для заказа
- Цена: 6 123,92 ₴

