
Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH1300 з АКБ та ЗП
1 985 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH1300
| Число обертів холостого ходу | 1000 об/хв |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Вібрація | 2,19 м/с2, К = 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 (III) |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3,6 В |
| Ємність акумулятора | 1,3 Аг |
| Ширина різання ножиць для трави | 83 мм |
| Довжина обрізання обрізаного ножа | 120 мм |
| Відстань між зубами | 6 мм |
| Рівень звукового тиску для ножиць | LpA = 59,3 дБ(А); К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для ножиць | LwA = 74,8 дБ(А); К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску для підрізувача | LpA = 60,3 дБ(А); К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для підрізувача | LwA = 75 дБ(А); К = ± 3 дБ(А) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Паралельний упор | Немає |
| Захисний кожух | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна глибина пропилювання | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 985 ₴



