
Самокат триколісний з сидінням "Skyper" колеса PU 125х40мм зі світлом, музика та підсвічування платформи, кермо складнне
1 195 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат триколісний з сидінням "Skyper" S-3309-24 (8) колеса PU 125х40мм зі світлом, музика та підсвічування платформи, кермо складне, в коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴
