-2%

Човен AQUA-STORM ST280DT
13 600 ₴
13 300 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінія AQUA-STORM ST-PT включає гребні човни з підвісним транцем. Це дозволяє рухати човен не тільки на веслах, але і на моторі потужністю 3,4 к.с. Оскільки всі моделі гребних човнів ST-PT компактні та легкі, їх легко зберігати та транспортувати. Завдяки цьому човни ST-PT стають ідеальним вибором для водного відпочинку.
Модель ST280DT має хороші морехідні якості: керованість, маневреність і стійкість до хвиль. Виготовлена з високоякісної ПВХ тканини щільністю 850 г/м2 і поєднує в собі зручні розміри 280х130 і велику вантажопідйомність, що забезпечує комфорт під час плавання.
Kомплектація човна:
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для зберігання та транспортування - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- Сертифікат CE - 1 шт.
підвісний пластиковий транець - 1 шт.
- набір ламелей (3 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 22 кг |
| Загальна вага | 23 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴


