-1%

Електроскутер Profi MES 1023-1 OSHIKA/BAT (500W, 48V/20Ah/свинцево-кислотний, пробіг на одному заряді: 65 км, до 50 км/год, до 200
24 495 ₴
24 195 ₴
- В наявності
- Код: ELB-FR-29-184
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
| Тип пристрою | скутер електричний |
| Колір моделі | чорний |
| Діаметр коліс | 14 дм |
| Підвіска | амортизаційна |
| Розташування підвіски | |
| Система гальмування | барабанна |
| Розташування гальмівної системи | колесо |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкiсть | 45 км/г |
| Мінімальний зріст | 150 см |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Потужнiсть двигуна | 350 W |
| Положення двигуна | заднє колесо |
| Тип батареї | chaowei, свинцево-кислотна |
| Ємнiсть батареї | 20 AH |
| Запас ходу | 65 км |
| Тривалiсть зарядки | 8 год |
| Номiнальна напруга | 110V-220V |
| Рiвень водонепроникностi | IPX3 |
| Подсветка | LED |
| Особливості: | |
| *Bluetooth | - |
| *LCD-дисплей | ТАК |
| *NFC | - |
| *Управление со смартфона (IOS) | - |
| Захист: від перегріву, короткого замикання, перенапруги, зниженої напруги | від перегріву, короткого замикання, низької напруги |
| Габаритні розміри, см | 165*65*105 CM |
| Вага пристрою,кг | 35 кг |
Характеристики
| Інші | ||
| Артикул | MES 1023-1 OSHIKA/BAT | |
| Вага брутто (в упаковці) | 35 kg | |
| Виробник | Profi | |
| Гальмо заднє | Барабанне, механічне | |
| Гальмо переднє | Барабанне, механічне | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Діаметр коліс | 14" (35,6 cm) | |
| Електрохімічна система | Свинцево-кислотна | |
| Колір товару | Світло-грифельно-сірий | |
| Країна виробник | Китай | |
| Потужність двигуна | 500 W | |
| Пробіг на одному заряді | 65 km | |
| Рекуперація | Нема | |
| Розмір в упаковці | 32*76*150 cm | |
| Сигналізація | Є | |
| Тип | Електроскутери | |
| Швидкість максимальна | 50 km|h | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель велосипеда | eHEAVY DUTY |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Матеріал рами | ST |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Ємність батареї | 12.5 А*г |
| Тип втулки задньої | DD |
| Зрістовка рами | рама- 19 " |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Багажник | с багажн. |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Сторона приводу | задн. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Рік | 2024 |
| Тип мотора | редуктор. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 195 ₴







