
Велосумка на багажник ProX Dakota 078 13 л, чорно-червоний (A-SP-0236)
1 644 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0236
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• багатофункціональна сумка для багажу;
• кріплення з двома липучками;
• посилене дно й бічні стінки сумки;
• бічні кишені на блискавці;
• додаткові внутрішні та задні кишені на липучці;
• ручка — ремінь для носіння на плечі;
• матеріал: водонепроникний поліестер 300D;
• розміри: 40x16x21 см;
• вага: 450 г, місткість: 13 л.;
• паковання: поліпропіленовий пакет, етикетка ProX;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 40 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 13 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴




