
Сумка на кермо Delta sport, швидкий монтаж, блакитний/чорний (A-595)
754 ₴
- В наявності
- Код: A-595
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика:
Фірма — Delta;
Монтується на кермо (22,2-31,8 mm) за допомогою універсального кріплення;
Водонепроникний матеріал;
Розміри: 34 x 28 x 24;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Швидкознімна кріплення, Непромокальність |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴
