
Сумка на раму Prox Nevada 201 на смартфон 6.5", чорний (A-SP-0268)
546 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0268
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• каркасна сумка з кишенею для телефона та шторкою
• містке відділення, що застібається на герметичну блискавку з двома повзунками.
• для телефона з екраном до 6,5 дюйма
• 3-точкове кріплення на липучках.
• термоформована оболонка, посилене дно й бічні стінки кошика.
• водостійкий поліуретановий матеріал із вуглецевою текстурою.
• внутрішня кишеня, герметична блискавка
• герметичний отвір для кабелю навушників
• матеріал: ПУ / ЕВА / ПВХ
• розміри: 19 x 10,5 x 8,3 см
• вага: 149 г, місткість: 1,2 л
• паковання: мішечок із поліпропілену, етикетка ProX.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 8.3 см |
| Довжина | 19 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1.2 л |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Швидкознімна кріплення, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴



