
Сумка на кермо Ibera IB-HB9 Waterproof чорний (SAI017)
3 491 ₴
- В наявності
- Код: SAI017
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Ibera IB-HB9 Чорна
Сумка на кермі з кліпсою для перевезення камери або іншого багажу, необхідного в подорожі.
• Водонепроникний
• Швидке та зручне вмикання/вимикання
Велике основне відділення, Водонепроникна змійка на передній кишені, Ремінець на руку, Світловідбивні вставки, Регульована за діаметром ручка керма (22,2–31,8 мм).
Матеріал: водонепроникна парусинова тканина 500D, поліестер 600D з ультразвуковим зварюванням.
Розміри: Д: 26 см (10,2 дюйма), Ш: 11,5 см (4,5 дюйма), Г: 20 см (7,8 дюйма)
Місткість: 3,5 л
Обмеження навантаження: 3 кг
Вага: 630 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 11.5 см |
| Довжина | 26 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3.5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 491 ₴

