
Велосумка на кермо Ibera IB-HB1 чорний (30398)
632 ₴
- В наявності
- Код: 30398
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця зручна сумка від Ibera гарантує, що ви можете легко зберігати свої речі, коли ви в дорозі.
Сумка має зручну знімну систему, щоб ви могли легко прикріпити та від'єднати сумку.
Розміри: 13 x 13 x 15 см (Д x Ш x В)
Матеріал: поліестер
-Вага: 240 грамів
-Підходить для діаметра керма: 22,2-31,8 мм
-об'єм: 2,5 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 13 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2.5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴

