
Сумка під раму кутова Spencer 1,7 л чорний (SAKS18)
600 ₴
- В наявності
- Код: SAKS18
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фірма-виробник: Spencer 1,7 літра
Характеристики:
Кріпиться двома ремінцями на липучці.
Водонепроникний матеріал.
Дві світловідбивні вставки
Посилений корпус із пластику.
Розміри: висота 245, довжина 250, ширина 70 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spencer |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 24 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Неопрен |
| Об`єм | 1.7 л |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
