
Велосипед ST 29" Corso Nitro рама 17" 21шв. чорний (159006)
7 800 ₴
- В наявності
- Код: 159006
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед ST 29" Corso Nitro рама 17" 21 шв. чорний
Бренд: Corso
Країна виробник: Китай
Діамерт коліс: 29"
Розмір рами: 17"
Кількість швидкостей: 21
Матеріал рами: сталь
Максимальне навантаження: 100 кг
Тип гальм: дискове, механічне
Тип амортизації: передній
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴







