
Велосипед AL 24" Corso Concept рама 11" 21 шв., рожевий (164675)
7 900 ₴
- В наявності
- Код: 164675
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. РАМА - АЛЮМИНИЙ 11``
2. КОЛЕСА 24''
3. Виделка АММОТИЗАЦІОННА WEIYI — 38 ММ З ПЕРЕМІКАТЕЛЕМ.
4. ДИКИ ПРОТИВОУДАРУВНІ 28 ММ
5. ШАТУНИ — СТАЛЬ 152 ММ.
ПРОМ ПІДШИПНИК У КАРИТКІ.
6. ПЕДАЛІ ПЛАСТІКОВІ З ПІДШИПНИКОМ.
7. РУЛЬ — СТАЛЬ
СТОЯК СИДІННЯ — СТАЛЬ
8. ВИНЕС КЕРМА — АЛЮМІНЬ 55ММ.
9. РЕЗИНА J-EAKIA - РАЗМЕР 24``х2,125
10. 21 СКОРОСТЬ
11. ЗВЕЗДА треска - SHUNFENG.
12. ПЕРЕТРИМАННЯ ПЕРЕМИКАТЕЛІ — SHIMANO
13. Задний переключатель SHIMANO TOURNEY TZ 500
14. ТОРМОЗНА СТЕМА І ДИСКИ 160ММ DUODER.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Стан | Вживані |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴








