
Гумка ProX для багажника 900 мм, з гачками, чорний (A-PZ-1016)
219 ₴
- В наявності
- Код: A-PZ-1016
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• транспортні гумки для багажника
• дуже міцний сталевий гачок із пластиковим покриттям
• гнучкі, міцні четверкі гумки плоскої форми
• розміри: 900 x 12 мм
• вага: 95 г
• паковання: підвісок ProX (105 г)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 90 см |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Кріплення кошика | На багажник |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Тип багажника | Багажник |
| Ширина | 1.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴

