
Кошик велосипедний Baisike для дитячих велосипедів, навісний, рожевий (2908)
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 2908
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпиться за допомогою двох гаків, які чіпляються за кермо велосипеда.
Дитячий велосипедний кошик підійде до будь-якого дитячого велосипеда з колесами діаметром 12"-24"
Опис:
- Розмір: 25x20x17 мм
-матеріал сталь, покрита прогумованою фарбою.
-Кольор: рожевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴
