
Кошик велосипедний Baisike 26" сталевий, чорний (35018)
292 ₴
- В наявності
- Код: 35018
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпиться за допомогою спеціального кронштейна до винесення керма 28.6 мм.
Все необхідне в комплекті.
Опис:
-Розмір: 34х26х24см
-довжина підпірки
-матеріал сталь, покрита прогумованою фарбою.
-Кольор: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 34 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На передню вилку |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴
