
Кошик передній Mendelli 12" Psi Girls пластик, рожевий (KOS050)
490 ₴
- Немає в наявності
- Код: KOS050
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кошик для керма виготовлений з різнокольорового пластику та прикрашений наклейкою з вашими улюбленими персонажами Діснею. Його дуже легко прикріпити до керма за допомогою ремінців, що входять до комплекту.
Кошик чудово прикрасить велосипед вашої дитини та використовується для перенесення різних дитячих дрібничок.
Розміри: 20x13x13 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mendelli |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 30 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
