
Крісло Tramp Simple TRF-040
2 200 ₴
- В наявності
- Код: TRF-040
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Tramp Simple
Розміри: 80 х 47 х 45 см
Максимальне навантаження: 90 кг.
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 3,8 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Код Розетка | 19381320 |
| Розмір в пакованні | 0,029 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴









