
Стілець Tramp директорський TRF-001
2 646 ₴
- В наявності
- Код: TRF-001
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Директорський стілець Tramp TRF-001
Розміри: 48 * 35 * 47/86 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | двошаровий oxford 600D, алюміній |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стілець |
| ves | 2,3 кг |
| Вага в упаковці | 2,55 кг |
| Розмір в пакованні | 0,043 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴








