
Розкладачка коропова Carp UTRF-029
6 689 ₴
- В наявності
- Код: UTRF-029
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
Розкладачка Carp TRF-029
Проста у використанні і дуже надійна (завдяки сталевому каркасу) коропова розкладачка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Завдяки регульованим нахилом спинки модель може використовуватися і як коропова ліжко, і як рибальське крісло одночасно. Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні. Матрац виконаний зі стійкого до вологи і бруду міцного багатошарового поліестеру з PVC покриттям.
Особливості:
- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Дві пари регульованих по висоті ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і брудовідштовхуючого матеріалу.
Сумка для упаковки і перенесення в комплекті не входить.
Характеристики :
- Розміри: Довжина: 197 см Ширина: 71 см Висота: 28-40 см
- Матеріал: Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
- Матеріал каркаса сталь,
- Розмір в коробці: 72 х 18 х 75 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага: 7,6 кг.
Характеристики
Вид Матеріал каркаса Максимальне навантаження- 150 кг
- Зелений
- Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Код Розетка | 19395124 |
| Розмір в пакованні | 0,141 м3 |
| material | Polyester Oxford 600D PVC, неопрен, сталь |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| ves | 7,6 кг |
| tip | Раскладушка |
| materialKarkasu | Сталь |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
- Ціна: 6 689 ₴
