
Покрышка 20x1.90 (47-406) Schwalbe BLACK JACK K-Guard Active B/B-SK HS407 SBC, 50EPI
508 ₴
- В наявності
- Код: TIR-58-97
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Schwalbe BLACK JACK для дитячих велосипедів має універсальний протектор із гарним накатом. Блоки спеціальної форми забезпечують надійне зчеплення, особливо позашляхове.
Антипрокольний захист представлений шаром K-Guard — це натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Такий антипрокольний шар не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою.
Надійна та чіпка шина з легким гойданням — саме те, що потрібно маленьким велосипедистам.
Характеристики
Розмір: 20x1.90 (47-406).
Рекомендований тиск: 2-4,5 Bar.
Навантаження: 65 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: 450 г.
Антипрокольний захист представлений шаром K-Guard — це натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Такий антипрокольний шар не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою.
Надійна та чіпка шина з легким гойданням — саме те, що потрібно маленьким велосипедистам.
Характеристики
Розмір: 20x1.90 (47-406).
Рекомендований тиск: 2-4,5 Bar.
Навантаження: 65 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: 450 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 450 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 20" (406 мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальне навантаження | 121 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 20x1.90 (47-406) Schwalbe BLACK JACK K-Guard Active B / B-SK HS407 SBC 50EPI |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 20"x1.90" (47-406) |
| Рекомендований тиск | до 4,5 атм |
| Ширина покришки | 47 мм (1.90") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴
