
Крісло туристичне складане 4Monster C-CH01 71х54х31см кольори в асортименті
1 895 ₴
- В наявності
- Код: C-CH01_Оливковый
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: алюміній, оксфорд.
Розміри в зібраному вигляді: 37х15 см.
Розміри: 54х31х71 см.
Вага: 1100 г.
Максимальна вага користувача: 150 кг.
Комплектація: крісло, чохол.
Колір: в асортименті.
Призначення: для відпочинку на природі, риболовлі, дачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Monster |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 150 кг |
| Тип | Стільці туристичні |
| Матеріал | Алюміній/Оксфорд |
| Розмір | Китай |
| Розміри (ДхШхВ) | 54х31х71 см |
| Розміри в зібраному вигляді | 37х15см |
| Тип | Туристичні меблі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴
