
Тростина складана SP-Sport TY-2945 95-97см кольори в асортименті
595 ₴
- В наявності
- Код: TY-2945_Черный
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: алюміній.
Матеріал рукоятки: пластик.
Довжина в розкритому вигляді: 87-98 см.
Довжина в складеному вигляді: 48 см.
Кількість секцій: 4 шт.
Колір: в асортименті.
Призначення: для створення додаткової опори при ходьбі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Палиця: 1 шт., Сумка-чохол: 1шт |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Палиці трекінгові |
| Довжина в розкритому вигляді | 87-98 см |
| Довжина в складеному вигляді | 48 см |
| Кількість секцій | 4 |
| Комплектація | 1 шт |
| Конструкція | Складно |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Для створення додаткової опори під час ходьби |
| Наконечник | Антиковзний наконечник |
| Розмір | Китай |
| Регулювання розміру | Телескопічне 5-ступеневе регулювання |
| Ремінець | Ремінець для фіксації на зап'ястку |
| Ручка | Анатомічна ручка |
| Тип | Телескопічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴
