
Ракетка для піклболу TELOON TL5003
895 ₴
- В наявності
- Код: TL5003
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: деревина, гума.
Комплектація: ракетка 1шт.
Форма: стандартна.
Призначення: для гри в піклбол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teloon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набори для пікболу |
| Довжина ракетки | 39 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Матеріал осердя: Дерево, Поверхня весла: Пластикова ламінація |
| Тип | Ракетки для пікболболу |
| Товщина | 1.3 см |
| Форма ручки | Комфортна |
| Колір | Китай |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴
