
Ракетка для падел-тенісу дитяча Padel Joma GAME JR 401588-116 чорний-бірюзовий
4 295 ₴
- В наявності
- Код: 401588-116
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал рами: карбон 100%,
Матеріал поверхні: скловолокно 100%.
Матеріал сердечника: етиленвінілацетат (EVA) 100%.
Ширина: 25 см.
Довжина: 45.5 см.
Товщина: 33 мм.
Вага: 330-340 г.
Кількість отворів: 62 шт.
Комплектація: ракетка 1 шт, чохол: 1 шт.
Призначення: для гри в падел теніс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Низький |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт., чохол: 1 шт |
| Вага | 330-340 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість отворів | 62 шт. |
| Комплектація | 1 шт |
| Контроль | 40% |
| Матеріали | Рама: Карбон 100%, Поверхня: Скловолокно: 100%, Серцевик: Етиленвінілацетат (EVA) 100% |
| Технології | Eva Soft |
| Тип | Ракетки для падел тенісу |
| Товщина | 33 мм |
| Форма голови | Круглий |
| Колір | Китай |
| Ширина | 25 см |
| Довжина: | 45.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 295 ₴
