
Лонгборд Лонгдістанс Long distance з канадського клена SP-Sport LY-5359 кольори в асортименті
2 295 ₴
- В наявності
- Код: LY-5359
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал коліс: поліуретан (PU).
Матеріал деки: канадський клен (7-шарів).
Розмір коліс: 65x50 мм.
Розмір деки: 117 x 22,5 см.
Підшипник: АВЕС-7.
Жорсткість коліс: 82А.
Призначення: для активного відпочинку та спорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборди |
| Колеса | Розмір: 65x50 мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шар |
| Розмір дека | 117 x 22,5 см |
| Тип | Лонгдистанс |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴
