
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться FISH SK-405-11 м’ятний-чорний-фіолетовий
1 195 ₴
- В наявності
- Код: SK-405-11
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал коліс: поліуретан (PU).
Матеріал деки: пластик.
Розмір коліс: 60x45 мм.
Розмір деки: 22"x6" / 55,8x15,2 см.
Підшипник: АВЕС-7.
Жорсткість коліс: 82А.
Призначення: для активного відпочинку та спорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Матеріал деки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пені Борди |
| Колеса | Розмір: 60x45 мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Полиуретан (PU) |
| Особливості | Блискучі колеса |
| Підвіска | Розмір: 3"/7,62 см, Матеріал: Алюміній |
| Подшипники | ABEC 7 |
| Розмір дека | 22"x6"/55,8x15,2 см |
| Технології | Задній "Хвост" (Тейл) для поворотів і трюків, Катання без вібрацій, Стійкість під час маневрів. |
| Тип | Круїзер |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴
