
Мішок боксерський підлоговий Zelart BO-9654 висота 160см чорний-червоний
21 664 ₴
- В наявності
- Код: BO-9654
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вигляд: манекен підлоговий.
Форма: циліндр.
Матеріал покриття:полівінілхлорид (PVC).
Матеріал наповнювача: поліуретан (PU).
Розміри (ДхГхВ): 55x55x160см.
Розміри основи: 55х55х30см.
Розміри ударної частини: 35х35x130см.
Діаметр мішка:35 см.
Вигляд кріплення: підлогові.
Колір: чорний-червоний.
Призначення:для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Тип | Мішок |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Підлогові |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Матеріал наповнювача | Полиуретан (PU) |
| Матеріали | Матеріал мішка: Полівінілхлорид (PVC), Матеріал основи: ABS пластик |
| Призначення | Для постановки та тренування ударів |
| Розміри (ШхГхВ) | 55x55x160см |
| Розміри основи | 55х55х30см |
| Розміри ударної частини | 35х35x130см |
| Технології | Висока амортизація, Стійкість до стирання, Ергономічність |
| Форма | Циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 664 ₴
