
Мішок боксерський підлоговий водоналивний Zelart BO-9658 чорний-білий
31 564 ₴
- В наявності
- Код: BO-9658
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип мішка: водоналивний циліндричний.
Матеріал: полівінілхлорид (PVC), ABS-пластик.
Наповнювач: Етиленвінілацетат (EVA).
Діаметр мішка: 58,5 см.
Висота мішка: 144 см.
Розмір конструкції зі стійкою: 180х58,5x58,5 см.
Спосіб кріплення: підлогове.
Колір: чорний-білий.
Вага мішка: регульована.
Призначення: для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Підлогові |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Діаметр | 58,5 см см |
| Матеріал наповнювача | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Матеріали | Матеріал мішка: Полівінілхлорид (PVC), Матеріал стрижня: ABS-пластик, Матеріал основи: ABS-пластик |
| Призначення | Для постановки та тренування ударів |
| Розміри (ШхГхВ) | 58.5x58.5x180см |
| Розміри основи | 58,5х58,5х56 см |
| Розміри ударної частини | 144x42х42 см |
| Технології | Висока амортизація, Стійкість до стирання, Ергономічність |
| Форма | Циліндр |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 564 ₴
