
Мішок боксерський професійний підлоговий LiveUp LP8608 чорний
17 484 ₴
- В наявності
- Код: LP8608
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: поліпропілен PP, сталь.
Наповнювач: сформований PU.
Розмір: 50х160х220 см.
Вага: 11 кг.
Діаметр основної труби: 42 мм.
Колір: чорний-синій.
Призначення: для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Тип кріплення | Підлогові |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Діаметр труби | 42 мм |
| Матеріал наповнювача | Сформований PU |
| Матеріали | Поліпропілен (PP)/ Сталь |
| Призначення | Для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах |
| Розміри (ШхГхВ) | 50х160х220см |
| Технології | Висока амортизація, Стійкість до стирання, Ергономічність |
| Форма | Капля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 484 ₴
