
Манекен підлоговий для відпрацювання ударів Zelart BO-1681 червоний
22 764 ₴
- В наявності
- Код: BO-1681
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: полівінілхлорид (PVC), метал, ABS-пластик.
Висота: 160 см.
Кріплення: підлоговий.
Призначення: відпрацювання точних, сильних ударів у єдиноборствах.
Безвідмовний спаринг-партнер!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Манекени |
| Тип кріплення | Підлогові |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Матеріал наповнювача | Полиуретан (PU) |
| Матеріали | Матеріал манекена: Полівінілхлорид (PVC), Матеріал стрижня: Метал, Матеріал основи: ABS-пластик |
| Призначення | Для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах |
| Розміри (ШхГхВ) | 173x60x60см |
| Розміри основи | 60х60х36 см |
| Розміри ударної частини | 137х60х60см |
| Технології | Висока амортизація, Стійкість до стирання, Ергономічність |
| Тип | Водоналивні |
| Форма | Силует |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 764 ₴
