
Електроскутер Profi MES 1025-6 SUWA/BAT T (500W, 60V/20Ah/свинцево-кислотний, пробіг на одному заряді 65 км
24 495 ₴
- В наявності
- Код: ELB-FR-29-184
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Стан
Новий
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Гарантія:
14 днів
-
Залишок товару:
1
-
Склад зберігання:
Київ №1
-
Умови доставки/оплати:
Самовивіз (передоплата не потрібна), відправка Новою поштою (необхідна передоплата 10%).
-
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000679860
Умови доставки/оплати: Самовивіз (передоплата не потрібна), відправка Новою поштою (необхідна передоплата 10%).
Залишок товару: 1 шт.
Гарантія: 14 днів
Електроскутер Profi MES 1025-6 SUWA/BAT T (500W, 60V/20Ah/свинцево-кислотний, пробіг на одному заряді: 75 км, до 40 км/год, до 200 кг, колеса Ø14")
| Тип пристрою | скутер електричний |
| Колір моделі | темно-сірий |
| Діаметр коліс | 14 дм |
| Підвіска | амортизаційна |
| Розташування підвіски | |
| Система гальмування | барабанна |
| Розташування гальмівної системи | колесо |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкiсть | 40 км/г |
| Мінімальний зріст | 150 см |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Потужнiсть двигуна | 500 W |
| Положення двигуна | заднє колесо |
| Тип батареї | chaowei, свинцево-кислотна |
| Ємнiсть батареї | 20 AH |
| Запас ходу | 75 км |
| Тривалiсть зарядки | 8 год |
| Номiнальна напруга | 110V-220V |
| Рiвень водонепроникностi | IPX3 |
| Подсветка | LED |
| Особливості: | |
| *Bluetooth | - |
| *LCD-дисплей | ТАК |
| *NFC | - |
| *Управление со смартфона (IOS) | - |
| Захист: від перегріву, короткого замикання, перенапруги, зниженої напруги | від перегріву, короткого замикання, низької напруги |
| Габаритні розміри, см | 157*63*103 CM |
| Вага пристрою,кг | 44 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель велосипеда | eHEAVY DUTY |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Матеріал рами | ST |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Ємність батареї | 12.5 А*г |
| Тип втулки задньої | DD |
| Зрістовка рами | рама- 19 " |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Багажник | с багажн. |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Сторона приводу | задн. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Рік | 2024 |
| Тип мотора | редуктор. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 495 ₴







