
Дитячий Велосипед 20" X-Treme FALCON Зелено-жовто-червоний
8 295 ₴
- В наявності
- Код: SKE-58-97
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Дитячий велосипед X-Treme FALCON 25.20-02, к20 сталь, Зелено-жовто-червоний
Дитячий велосипед MAXIS – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 20" розміру.
Характеристики
Вага
11 кг
Виробник
X-Treme
Габарити упаковки
110х18.5х55 см
Гальмо
Механічні дискові
Клас
Дитячий
Колір
Зелено-жовто-червоний
Країна виробник
Китай
Матеріал рами
Сталь
Розмір коліс
20"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Втулки | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вилка | Rigid, SmartForm C3 Alloy, 1" steerer, fender mounts |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 20" |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальма | обідні |
| Розмір рами | One size |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Cannondale QUICK OS 2025 ORC |
| Картинки | 16725178,16725179,16725180,16725181,16725182,16725183,16725184 |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| SKU | C51752U |
| Габаритний товар | Да |
| Касета | Sunrace, 11-28, 7-speed |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 20" Quick |
| Трансмісія | Механічна |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 110mm length, 30T |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Ручки перемикання | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Модельний ряд | Cannondale Quick |
| Покришки | Kenda Small Block 8, 20x1.5" |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Рост | 116-129 см |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Рік | 2025 |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Гальма | Promax V-Brake |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 295 ₴

