Об'єм виробу: 32 л
Матеріал: поліестер
Колір: в асортименті
Призначення: для перенесення особистих речей
Призначення
Спортивна сумка Бочонок UKRAINE GA-0155-UKR підходить для занять спортом, тренувань у спортзалі, а також для подорожей та повсякденних заходів, втілюючи в собі функціональність, стиль та національну ідентичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 32 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








