-30%

Килимок для йоги та фітнесу TPE (йога мат, каремат спортивний)
995 ₴
695 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний килимок для йоги та фітнесу OSPORT Yoga ECO Pro 6мм, розмір 183 на 61см має гарний запас міцності, гнучкості, стійкості до несприятливих умов. Модель не деформується через роки і не втрачає яскравості кольору. Приємна ціна робить каремат доступним всім любителів активного способу життя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Кораловий |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


