-30%

Йогамат килимок для фітнесу TPE+TC 1 шар 6мм
990 ₴
690 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для йоги, пілатес, фітнес.
Можна також використовувати для пляжного відпочинку, кемпінгу.
Зроблений з екологічно чистого гумового матеріалу, дуже приємний навпомацки.
Поверхня з ребристим покриттям забезпечує велику протиковзну функцію.
Вологостійкий, із закритими осередками, забезпечує хорошу еластичність та легке чищення.
Легкий, зручний для перенесення та зберігання вдома або в студії.
Матеріал: TPE+TC, 1 шар
Розміри: 1830 х 610 х 6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
