-4%

Велосипед Спортивний Corso «Patrol» 24"
7 250 ₴
6 950 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. РАМА - СТАЛЬ 11``
2. КОЛЕСА 24``
3. ВИЛКА АМОТИЗАЦІЙНА-38ММ СТАЛЬ БЕЗ ПЕРЕМИКАЧА
4. ДИСКИ ПРОТИУДАРНІ 28 ММ
5. ШАТУНИ - СТАЛЕВІ З МАТОВИМ ПЛАСТИКОВИМ НАПИЛЕННЯМ.
6. ПЕДАЛІ ПЛАСТИКОВІ З ПІДШИПНИКОМ.
7. КЕРМО, СТОЯК КЕРМА, СТОЯК СИДІННЯ - СТАЛЬ.
8. ВИНІС КЕРМА КОРОТКИЙ - АЛЮМІНЬ 55 ММ.
9. ГУМА - WANDA - 24х2.125
10. 21 ШВИДКІСТЬ.
11. ЗІРКА ТРІЩАТКА - SUNRUN 7 ЗІРК.
12. НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ - SUNRUN 21 ШВИДКІСТЬ.
13. ВТУЛКА З ПРОМПІДШИПНИКОМ, КРІПЛЕННЯ ШАТУНІВ БОЛТ ПІД КВАДРАТ
14. ГАЛЬМОВІ ДИСКИ 160ММ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 950 ₴







