-43%

Килимок для фітнесу та йоги FHAVK
699 ₴
399 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FHAVK FI-1496 - компактний та липкий килимок, відмінно підійде тим, хто шукає міцний, якісний, довговічний та доступний варіант. Він має відмінне зчеплення, дозволяючи займатися фітнесом і йогою. Підійде для статичних асан, балансів, де потрібна стійкість.
ПВХ має відмінні амортизаційні та теплоізолюючі властивості. У складеному стані килимок має стандартний розмір і найголовніше - він має невелику вагу (порівняно з каучуковими).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 176 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



